Zabieg botoksu we Wrocławiu

Ile kosztuje zabieg na lwią zmarszczkę?

Ile kosztuje zabieg na lwią zmarszczkę?

Cześć! Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje zabieg na lwią zmarszczkę, to trafiłeś w dobre miejsce. Postaramy się wyjaśnić Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat cen zabiegów usuwania zmarszczek.

Usunięcie zmarszczek to jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to zabieg, który może znacznie poprawić wygląd skóry, zmniejszyć widoczność zmarszczek i przywrócić skórze młody wygląd.

W naszym gabinecie koszt usuwania zmarszczek w przypadku jednej okolicy wynosi 350 zł. Jednak często decydujemy się na usunięcie zmarszczek z 3 okolic (lwia zmarszczka, poziome zmarszczki czoła, zmarszczki okolicy oczu tzw. kurze łapki). Wtedy zabieg kosztuje łącznie 850 zł.

Jak działa zabieg usuwania zmarszczek?

Zabieg usuwania zmarszczek polega na wstrzyknięciu w skórę substancji, która pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek. Substancja ta może być toksyną botulinową lub kwas hialuronowy.

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów na usunięcie zmarszczek. Jest to substancja, która blokuje przekazywanie sygnałów między nerwami a mięśniami, co powoduje, że mięśnie stają się słabsze i mniej widoczne.

Kwas hialuronowy jest substancją, która pomaga wypełnić zmarszczki i nadać skórze młodszy wygląd. Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w skórę, gdzie wypełnia zmarszczki i poprawia jej elastyczność.

Podsumowując, koszt usuwania zmarszczek w przypadku jednej okolicy w naszym gabinecie to 350 zł, a w przypadku trzech okolic to 850 zł. Zabieg usuwania zmarszczek może być wykonany za pomocą toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego.

Mamy nadzieję, że teraz wiesz już, ile kosztuje zabieg na lwią zmarszczkę. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *