Zabieg botoksu we Wrocławiu

Ile kosztuje ostrzykiwanie lwiej zmarszczki?

Cześć!

Czy wiesz, ile kosztuje ostrzykiwanie lwiej zmarszczki? Jeśli nie, to w tym artykule postaram się wyjaśnić, ile możesz się spodziewać za zabieg usuwania zmarszczek.

Czym jest lwia zmarszczka?

Lwia zmarszczka to zmarszczka, która pojawia się na czole między brwiami. Jest to jedna z najbardziej widocznych zmarszczek, które mogą pojawić się na twarzy. Lwia zmarszczka może być spowodowana starzeniem się skóry, a także występowaniem wcześniejszych zmarszczek.

Ile kosztuje ostrzykiwanie lwiej zmarszczki?

Koszt usuwania zmarszczek w przypadku jednej okolicy w naszym gabinecie to 350 zł. Często decydujemy się na usunięcie zmarszczek z 3 okolic (lwia zmarszczka, poziome zmarszczki czoła, zmarszczki okolicy oczu tzw. kurze łapki) wtedy zabieg kosztuje łącznie 850 zł.

Zabieg usuwania zmarszczek polega na wstrzyknięciu w skórę substancji, która wygładza skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek. Substancja ta jest bezpieczna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Ostrzykiwanie lwiej zmarszczki jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na usunięcie zmarszczek. Zabieg jest szybki i bezbolesny, a efekty są widoczne już po kilku dniach.

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu usuwania zmarszczek, skontaktuj się z naszym gabinetem. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni zabieg i wyjaśnią wszystkie szczegóły.

Pamiętaj, że ostrzykiwanie lwiej zmarszczki to skuteczny i bezpieczny sposób na usunięcie zmarszczek. Nie musisz już martwić się o swoje zmarszczki – teraz możesz je łatwo i szybko usunąć.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *