Zabieg botoksu we Wrocławiu

Ile jest jednostek botoksu na kurze łapki?

Ile jest jednostek botoksu na kurze łapki?

Cześć! Botulina jest bezpiecznie i skutecznie stosowana w wielu dziedzinach medycyny. W dermatologii estetycznej, podając Botox® w celu wygładzenia zmarszczek, operuje się dawkami rzędu 20-60 jednostek w czasie jednego zabiegu.

Jeśli chodzi o kurze łapki, wymagana jest mniejsza dawka botoksu. Zazwyczaj wykorzystuje się od 10 do 20 jednostek. W przypadku kurzych łapek dawka jest zwykle niższa, ponieważ zmarszczki są mniejsze i bardziej subtelne.

Jak działa botoks?

Botoks jest toksyną bakteryjną, która działa blokując przekazywanie sygnałów nerwowych do mięśni. Dzięki temu mięśnie są zrelaksowane, a skóra jest wygładzona.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza dermatologa lub chirurga plastycznego. Podczas zabiegu lekarz wstrzykuje botoks w określone miejsca na twarzy. Lekarz może wstrzyknąć botoks w okolicę oczu, w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekty zabiegu są widoczne po około 2-3 tygodniach. Efekty są trwałe, ale zaleca się powtarzanie zabiegu co 6-12 miesięcy, aby utrzymać wygląd skóry.

Podsumowując, w przypadku kurzych łapek zaleca się stosowanie od 10 do 20 jednostek botoksu. Botoks jest toksyną bakteryjną, która działa blokując przekazywanie sygnałów nerwowych do mięśni. Zabieg wykonywany jest przez lekarza dermatologa lub chirurga plastycznego. Efekty zabiegu są widoczne po około 2-3 tygodniach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *