Zabieg botoksu we Wrocławiu

Czego nie można po botoksie?

Czego Nie Można Po Botoksie?

Cześć! Botoks to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który pozwala uzyskać młodszy wygląd. Jednak po zabiegu należy zachować szczególną ostrożność, aby zapewnić sobie jak najlepsze rezultaty. Przez 14 dni po botoksie nie wykonuj innych zabiegów kosmetycznych.

Co Należy Unikać?

Okolica poddana zabiegowi nie powinna być masowana, dotykana ani poddawana innym zabiegom. Należy unikać wszelkich aktywności, które mogą powodować skurcze mięśni, takich jak ćwiczenia, masaże, sauna, solarium, a także wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne.

Czego Nie Można Po Botoksie?

Rozgrzanie skóry, działanie laserów lub fal radiowych może sprawić że toksyna nie zadziała. Dlatego też po zabiegu należy unikać wszelkich zabiegów, które mogą wpływać na temperaturę skóry, takich jak peelingi, mikrodermabrazja, mezoterapia, zabiegi laserowe, zabiegi z użyciem fal radiowych, a także wszelkiego rodzaju zabiegi z użyciem ciepła.

Należy także unikać wszelkich zabiegów, które mogą wpływać na skórę w okolicy poddanej zabiegowi, takich jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, wypełniaczy, mezoterapia, zabiegi na twarz, a także wszelkiego rodzaju zabiegi na skórę.

Po botoksie należy także unikać wszelkich zabiegów, które mogą wpływać na skórę w okolicy poddanej zabiegowi, takich jak:

• Zabiegi wykorzystujące prądy elektryczne
• Zabiegi z użyciem ciepła
• Zabiegi z użyciem światła
• Zabiegi z użyciem krioterapii
• Zabiegi z użyciem ultradźwięków
• Zabiegi z użyciem kwasów
• Zabiegi z użyciem kosmetyków

Podsumowanie

Po botoksie należy unikać wszelkich zabiegów, które mogą wpływać na temperaturę skóry, takich jak peelingi, mikrodermabrazja, mezoterapia, zabiegi laserowe, zabiegi z użyciem fal radiowych, a także wszelkiego rodzaju zabiegi z użyciem ciepła. Należy także unikać wszelkich zabiegów, które mogą wpływać na skórę w okolicy poddanej zabiegowi, takich jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, wypełniaczy, mezoterapia, zabiegi na twarz, a także wszelkiego rodzaju zabiegi na skórę.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *