Zabieg botoksu we Wrocławiu

Co na kurze łapki zamiast botoksu?

Co na kurze łapki zamiast botoksu?

Cześć! Czy zastanawiałeś się kiedyś, co możesz zrobić, aby pozbyć się kurzych łapek wokół oczu? Botoks jest często wymieniany jako skuteczny sposób na usunięcie zmarszczek, ale czy wiesz, że istnieje również inna metoda?

Inną metodą na kurze łapki jest zabieg Dermapen4. Zabieg ten polega na dostarczaniu do skóry koktajli odżywczych za pomocą mikronakłuwania. Efektem zabiegu jest pobudzenie skóry i produkcja kolagenu i elastyny, co poprawia jej jędrność.

Korzyści z zabiegu Dermapen4

• Mikronakłucia skóry prowadzą do regeneracji skóry i spłycenia kurzych łapek wokół oczu.
• Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny.
• Jest skuteczny w usuwaniu zmarszczek i zapobieganiu ich powstawaniu.
• Jest bezbolesny i trwa tylko kilka minut.
• Nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.
• Nie ma skutków ubocznych.

Jak działa zabieg Dermapen4?

Zabieg Dermapen4 polega na wykonaniu mikronakłuć w skórze. Mikronakłucia te wywołują reakcję obronną skóry, która wytwarza kolagen i elastynę. To właśnie te dwa składniki odpowiadają za jędrność skóry i zapobiegają powstawaniu zmarszczek.

Mikronakłucia skóry są wykonywane za pomocą specjalnego urządzenia, które wykonuje mikronakłucia w skórze. Urządzenie to wytwarza mikrowibracje, które powodują, że skóra produkuje kolagen i elastynę.

Podsumowanie

Jeśli chcesz pozbyć się kurzych łapek wokół oczu, zabieg Dermapen4 jest skutecznym i bezpiecznym sposobem. Jest to nieinwazyjny zabieg, który pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia jej jędrność. Zabieg jest bezbolesny i trwa tylko kilka minut, a nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *